68. Viburnum Tinus 2x

Winnend bod: €65,-

Viburnum Tinus, 3 bloemen in 1 plant! Bloeit in de winter!

Sneeuwbal (Viburnum tinus ‘Gwenllian’) is een struik die het hele jaar groen blijft. De sneeuwbal bloeit van oktober tot en met april. De knoppen van ‘Gwenllian’ zijn roze. Geopende bloemen van ‘Gwenllian’ zijn prachtig witroze gekleurd.

Uw thuis, begint bij onze kwekerij

Boomkwekerij de Jong is een flexibel en toonaangevende kwekerij in de aanlevering van ondere andere Buxus, Prunus en Ilex. Wij staan garant voor groene en gezonde planten voor een betere leefomgeving. Gegarandeerde kwaliteit van gesorteerde en uniforme uitleverpartijen, geheel geleverd volgens afspraak.

Boomkwekerij de Jong is MPS gecertificeerd, hiermee tonen wij aan duurzaam en milieubewust met onze teelt om te gaan. Nieuwsgierig? Wij vertellen u er graag alles over.

https://www.boomkwekerijdejong.nl/

Winnend bod: €65,-