288. Gesigneerd boek De straat geeft zijn naam prijs

Winnend bod: €55,-

Jan van Gent, bekend zoeterwoudenaar en geeerd lid van Oud Zoeterwoude heeft een prachtig boek geschreven over de straatnamen in Zoeterwoude.

Het boek is gesigneerd door burgemeester Van Trigt! Een collectors item!

Winnend bod: €55,-