248. Desinfectie airco systeem en veiligheids hamer

Winnend bod: €30,-

1 jaar winterbanden opslag incl 2x wisselen wordt aangeboden door autobedrijf van Leeuwen.

De veiligheidshamer wordt aangeboden door Blom-DSW.

Autobedrijf van Leeuwen:

Ook systemen voor airconditioning behoeven onderhoud. Dat zorgt voor een continue verhoging van het rijcomfort. Minimaal 1x per jaar moet een airco gecontroleerd worden. Reiniging en/of vervanging van filters voorkomt nare luchtjes.

In onze werkplaats kunt u terecht voor onderhoud en reparaties aan elk merk en type én met behoud van fabrieksgarantie. We beschikken over moderne apparatuur waarmee we alle boardcomputers kunnen uitlezen. Op die manier stellen we altijd snel een degelijke diagnose. Maar natuurlijk verzorgen we ook alle andere werkzaamheden aan uw auto.

Indien u dat wenst, is vervangend vervoer in de vorm van een auto of een fiets altijd beschikbaar.

https://www.vanleeuwenautobedrijf.nl/home

Winnend bod: €30,-