247. Professionele reiniging van personen auto en veiligheids hamer

Winnend bod: €79,-

Professionele reiniging van binnen en buiten van personen auto wordt aangeboden door autobedrijf van Leeuwen.

De veiligheidshamer wordt aangeboden door Blom-DSW.

Autobedrijf van Leeuwen:

In onze werkplaats kunt u terecht voor onderhoud en reparaties aan elk merk en type én met behoud van fabrieksgarantie. We beschikken over moderne apparatuur waarmee we alle boardcomputers kunnen uitlezen. Op die manier stellen we altijd snel een degelijke diagnose. Maar natuurlijk verzorgen we ook alle andere werkzaamheden aan uw auto.

Indien u dat wenst, is vervangend vervoer in de vorm van een auto of een fiets altijd beschikbaar.

https://www.vanleeuwenautobedrijf.nl/home

Winnend bod: €79,-