118. Tanzaniaanse doek + bollen pakket

Winnend bod: €60,-

Deze prachtige doek komt uit Tanzania en wordt aangeboden door Nathasja van Leeuwen.

Nathasja is werkzaam als dokter in Tanzania, de Veiling met een Missie steunt haar projecten.

Lees in onderstaande link meer over haar werk in Tanzania.

www.meer-info-over-Nathasja.nl

Winnend bod: €60,-