117. Tanzaniaanse doek + 1,5 kilo kaas

Winnend bod: €50,-

Deze prachtige doek komt uit Tanzania en wordt aangeboden door Nathasja van Leeuwen.

Nathasja is werkzaam als dokter in Tanzania, de Veiling met een Missie steunt haar projecten.

Lees in onderstaande link meer over haar werk in Tanzania.

www.meer-info-over-Nathasja.nl

Een lekker stuk kaas aangeboden door Maatschap de Jong.

Winnend bod: €50,-