113. Monopoly Koers + collectors item

Winnend bod: €90,-

Deze speciale editie van Monopoly, Monopoly Koers wordt aangeboden door Van Bemmelen Outdoor B.V.

Tevens ontvang u hierbij een collectors item: foto's van Tour de France winnaars van weleer ingelijst.

Monopoly Koers, waar heroïek, passie en strijdlust ons allemaal verbindt.
Meanderende wegen doorheen glooiende landschappen, geschiedenis, symboliek en verbondenheid onder de supporters vormen de koers tot de mooiste der sporten.

Renners die afzien, op zoek naar die ene streep, de finishboog. Afgepeigerde lichamen op ellendige kasseien en hellingen, banen zich tussen de rijendikke supportersmassa’s een weg richting eeuwige roem. Dat is koers.

Dankzij Van Bemmelen Outdoor valt er voor iedereen wat te winnen tijdens het wielrennen.

https://vanbemmelenoutdoor.nl

Winnend bod: €90,-