Veiling met een missie

24 oktober t/m 30 oktober

2020

Veiling met een Missie

1 week lang mogelijkheid om te bieden

Veiling met een missie

2020 online veiling

Hartelijk welkom op de website! Hier kunt u vanaf 24 oktober 12.00 tot en met 30 oktober 24.00 bieden op mooie kavels.

De Veiling met een Missie, voorheen bekend als de Missieveiling in Zoeterwoude. De veiling 2020 is - door het Coronavirus - heel anders dan voorheen. U kunt nu via het scherm in alle rust op de kavels bieden. Dit is heel andere koek dan een (sfeer)vol en luidruchtig Muziekcentrum. Maar onze missie is dezelfde.

We maken dit jaar van de nood en deugd en hopen dat u mee doet aan deze bijzondere veiling. Zoals altijd gaat de opbrengst naar goede doelen, waar inwoners van Zoeterwoude e.o. direct bij betrokken zijn. Wat ook niet is veranderd: er blijft niets aan de strijkstok hangen! Alles komt terecht bij de goede doelen.

Direct naar de kavellijst

De veiling sluit a.s. vrijdag om 24.00 uur

Sponsoren
GraalhuisOud ZoeterwoudeTennisclubLeo de HaasSpronkRijnland RouteVierhuizenVersteegen Auto'sTess fashionHartwijk & Zn.MCD supermarktMondzorg Zoeterwoude Loonbedrijf Jeroen van der Poel LiterslijterYoga in Zoeterwoude YIZWereldwinkelPK-trucksShantykoor De WeidepoortBij-MeiIJsclub ZoeterwoudeKaasboerderij CapteinR.K. Sint JanStomerij PedroJos Berg Onderhoud en straatwerkKnipBTQ MariaHoogeveen AdministratiesKoers Rotterdam B.V. LaqueCave de SantenayDierenkliniek 't Leidse LandBibliotheek Rijn en VenenVan Bemmelen outdoorSlijter de KlaverDe Meester café en zalen Bloemzaadbedankjes.nlVoetbalvereniging S.J.Z. Kybun SolutionsEterij & Drinkerij EigenwijsBoerderij 't GeertjeBrasserie CronesteijnLoonbedrijf van Meurs BVDierenarts aan huisDiantha FlowersBlom DSWLoonbedrijf van LeeuwenPlaatjes vullen Gaatjes!Kinderpraktijk LiesAutorijschool GlennTijssen goed voor dierenDiana’s BloemenKaasboerderij van Veen Tiffany’s haarstudioSugar’nSpicePedicurepraktijk AllemansgeestAtelier XieKaasboerderij L. en Q. OnderwaterGroente & Fruit ParadijsDe SamenwerkingLeidsekaaskoeMike van BemmelenDe BoerderijnCombimasIjsboerderij de JongStolp + KABYoga in ZoeterwoudeBommelzolderDe BurenKeurslagerij van der GeestKaasboerderij CapteijnFietsmaatjes ZoeterwoudeAutorijschool StofferVous desirez