Kavels sluiten op verschillende tijden!

30 oktober loop de veiling af

Eerste kavels sluiten om 22.00 uur

Laatste sluiten om 24.00 uur

Welkom

Veiling met een Missie

2021

Bieden kan van 27 oktober 12.00 uur

Tot 30 oktober 24.00 uur

Veiling met een missie

2021 online veiling

Hartelijk welkom op de website! Hier kunt u vanaf woensdag 27 oktober 12.00 tot en met zaterdag 30 oktober 24.00 bieden op mooie kavels.

De Veiling met een Missie 2021 is voor het 2e jaar online. Ondanks dat de 1,5 maatregel is vervallen zijn we nog niet van alle maatregelen af. Omdat we niemand willen uitsluiten kunt u ook dit jaar via het scherm in alle rust op de kavels bieden. Dit is heel anders dan in een (sfeer)vol en luidruchtig Muziekcentrum. Maar onze missie is dezelfde.

We hopen dat u mee doet aan deze online veiling. Zoals altijd gaat de opbrengst naar goede doelen, waar inwoners van Zoeterwoude e.o. direct bij betrokken zijn. Wat ook niet is veranderd: er blijft niets aan de strijkstok hangen! Alles komt terecht bij de goede doelen.

De veiling sluit a.s. ZATERDAG 30 oktober om 24.00 uur

Let op: de kavels hebben verschillende sluitingstijden!!!

DIRECT NAAR DE KAVELLIJST

Kappersbon
  • Eindigt op 30-10-2021 om 22:00 uur
Kappersbon

Een kappersbon t.w.v. €12,50 wordt aangeboden door Tiffany's Haarstudio. Tiffany's Haarstudio, Hoge Rijndijk 113 te Zoeterwoude

Desinfectie airco systeem en veiligheids hamer

Borduur pakket
Borduur pakket

Borduur pakket van Marjolein Bastin, aangeboden door Tess Fashion. Afmeting 14 x 19 cm Tess Fashion, Schenkelweg 2 te Zoeterwoude

Cadeaubon bloemen t.w.v. 25 euro

Cadeaubon bloemen t.w.v. 25 euro wordt aangeboden door bloemsierkunst 'de Passie' Bloemsierkunst 'de Passie' Dr van Noortstraat 76 te Stompwijk

Sponsoren
RijnlamSuzannes haarwinkelMuziekcentrumVan LeeuwenBloklandDe PassieMeerwaarde ZoetermeerLa CosimaMeeslouwerLVM techniekVanswietenKapsalon zoeterwoudeHemaRotaryBakkerij t watertjeLimes notarisJumboKaas de JongPrimera BergAsarumTIB de BoerJunkartKameleonDe grimJijenikPierrotKdansMetbloemenEsso ZoeterwoudeB&B les NoyersThuisvoordetoekomstEikPronte wonenArno de JongBoer en goedWereldzadenBMS notarissenVan der PostTuinschapDe KeizershofGroote molenZ.keienLandzichtQuality4Flowers Oud ZoeterwoudeLeo de HaasSpronkTennisclubHartwijk & Zn.GraalhuisRijnland RouteTess fashionVersteegen Auto'sVierhuizenMCD supermarktLoonbedrijf Jeroen van der Poel LiterslijterYoga in Zoeterwoude YIZWereldwinkelMondzorg Zoeterwoude Shantykoor De WeidepoortBij-MeiIJsclub ZoeterwoudeKaasboerderij CapteinR.K. Sint JanStomerij PedroJos Berg Onderhoud en straatwerkKnipBTQ MariaHoogeveen AdministratiesKoers Rotterdam B.V. LaqueCave de SantenayDierenkliniek 't Leidse LandBibliotheek Rijn en VenenVan Bemmelen outdoorSlijter de KlaverDe Meester café en zalen Bloemzaadbedankjes.nlVoetbalvereniging S.J.Z. Kybun SolutionsEterij & Drinkerij EigenwijsBoerderij 't GeertjeLoonbedrijf van Meurs BVBrasserie CronesteijnDierenarts aan huisDiantha FlowersBlom DSWLoonbedrijf van LeeuwenPlaatjes vullen Gaatjes!Autorijschool GlennTijssen goed voor dierenKinderpraktijk LiesDiana’s BloemenKaasboerderij van Veen Tiffany’s haarstudioSugar’nSpicePedicurepraktijk AllemansgeestAtelier XieKaasboerderij L. en Q. OnderwaterGroente & Fruit ParadijsDe SamenwerkingLeidsekaaskoeMike van BemmelenDe BoerderijnCombimasIjsboerderij de JongStolp + KABYoga in ZoeterwoudeBommelzolderDe BurenKeurslagerij van der GeestKaasboerderij CapteijnFietsmaatjes ZoeterwoudeAutorijschool StofferVous desirez